Tv-meubel Amanda

5,0 rating based on 3 ratings
Bekijk reviews
Bekijk specificaties
×
In3

Betalen in 3 termijnen, 0% rente

  • Geen BKR-registratie
  • Alle orders tussen €50,- en €4000,-
  • 1e termijn direct betalen met iDEAL (281,67)
  • 2e na 30 dagen, 3e na 60 dagen

845,00

Of 281,67 in 3 termijnen, 0% rente.

Add to Wishlist

daarom bij jou in huis

  • Gratis verzenden boven €100,-
  • Aankopen standaard verzekerd tot €2.500,-
  • Gratis retourneren
  • Afhalen van ma t/m vrij 08:30 - 16:00 uur

Specificaties

Kleur

Bruin, Wit

Materiaal

Grenen hout

Afmetingen (BxDxH)

2 deuren 6 lades: 190x50x65 cm, 1 deur 3 lades: 150x50x65 cm

Overige afmetingen (BxH)

Open vakken: 46×20 cm

Overige eigenschappen

Deur, Deuren, Lades, Open vak, Open vakken

Gemonteerd geleverd?

Ja

Omschrijving

Tv-meubel Amanda

Dit meubelstuk is net als de andere meubels Amanda vervaardigd uit deels hergebruikt grenenhout, de keuze voor dit materiaal heeft erin geresulteerd dat dit prachtige tv dressoir een landelijke uitstraling heeft gekregen. De bladen in deze serie zijn afgewerkt met schaduw patina. Dit geeft een extra dimensie aan de al sterk aanwezige landelijke uitstraling van de meubels Amanda

De gehele collectie is op ambachtelijke wijze tot stand gekomen, dit houdt in dat er niet zoals bij vele andere fabrikanten enkel is gewerkt met machinale middelen. Tower Living heeft als doel een ambachtelijk meubelstuk op de markt te brengen, dit kan volgens Inhuis Hengelo en Tower Living dan ook enkel met een persoonlijke afwerking voor ieder product!

Klanten over HUUS.nl

Peter

Beste aankoop

Televisie kast Britt is de beste aankoop die wij gedaan hebben. Bedankt HUUS.nl

Sophie

Happy met hoekbank eleven

Erg happy met mijn hoekbank eleven. We hebben al een hele tijd, ongeveer anderhalf jaar en hij is nogsteeds super mooi en zit nog heerlijk.

Sanne van Hermelen

Goed opgelost

Het personeel is klantvriendelijk en de meubels worden snel geleverd. Tijdens de eerste levering is er iets niet helemaal goed gegaan. Gelukkig heeft (in dit geval) Ruby dit netjes opgepakt en afgehandeld. Nogmaals dank Ruby!