Serie lampen Laurens
daarom bij jou in huis
- Gratis verzenden boven €100,-
- Aankopen standaard verzekerd tot €2.500,-
- Gratis retourneren
- Afhalen van ma t/m vrij 08:30 - 16:00 uur
Specificaties
Kleur | Zilver |
---|---|
Materiaal | Metaal |
Afmetingen (BxDxH) | Plafondlamp groot: 20x33x25 cm |
Verstelbare hoogte | Niet verstelbaar |
Fitting | E27 |
Snoerlengte | 120 cm |
Gemonteerd geleverd? | Ja |
Omschrijving
Plafondlamp Laurens is speciaal ontwikkeld en geschikt voor de LED lichtbronnen met een doorsnede van 200 mm. Het armatuur is afgewerkt in oud zilver wat zorgt voor een eigentijdse lamp met een vintage touch. Deze plafondlamp behoort tot de Laurens serie.
Plafondlamp Laurens is speciaal ontwikkeld en geschikt voor de LED lichtbronnen met een doorsnede van 125 mm. Het armatuur is afgewerkt in oud zilver wat zorgt voor een eigentijdse lamp met een vintage touch. Deze plafondlamp behoort tot de Laurens serie.
Tafellamp Laurens is speciaal ontwikkeld en geschikt voor de LED lichtbronnen met een doorsnede van 125 mm. Het armatuur is afgewerkt in oud zilver wat zorgt voor een eigentijdse lamp met een vintage touch. De stroomkabel kan naar eigen inzicht om de lamp gewikkeld worden. Deze tafellamp behoort tot een serie bestaande uit twee vloerlampen, een plafondlamp en twee tafellampen.
Vloerlamp Laurens is speciaal ontwikkeld en geschikt voor drie LED lichtbronnen met een doorsnede van 200 mm. Deze industriële vloerlamp is afgewerkt in oud zilver wat de lamp een vintage touch geeft. De stroomkabels zitten in de buizen verwerkt.Deze vloerlamp behoort tot een serie bestaande uit twee tafellampen, een hanglamp en twee vloerlampen.
Vloerlamp Laurens is speciaal ontwikkeld en geschikt voor twee LED lichtbronnen met een doorsnede van 200 mm. Deze industriële vloerlamp is afgewerkt in oud zilver wat de lamp een vintage touch geeft. De stroomkabels zitten in de buizen verwerkt. Deze vloerlamp behoort tot een serie bestaande uit twee tafellampen, een hanglamp en twee vloerlampen.
Exclusief lichtbronnen.
Klanten over HUUS.nl
Sanne van Hermelen
Het personeel is klantvriendelijk en de meubels worden snel geleverd. Tijdens de eerste levering is er iets niet helemaal goed gegaan. Gelukkig heeft (in dit geval) Ruby dit netjes opgepakt en afgehandeld. Nogmaals dank Ruby!
Manuela Heikens
Snelle levering... en goede service erg blij met deze leuke set (salontafelset Anne).
Peter
Televisie kast Britt is de beste aankoop die wij gedaan hebben. Bedankt HUUS.nl