Tv-meubel Pascal

5,0 rating based on 3 ratings
Bekijk reviews
Bekijk specificaties
×
In3

Betalen in 3 termijnen, 0% rente

  • Geen BKR-registratie
  • Alle orders tussen €50,- en €4000,-
  • 1e termijn direct betalen met iDEAL (133,00)
  • 2e na 30 dagen, 3e na 60 dagen

399,00

Of 133,00 in 3 termijnen, 0% rente.

Op voorraad

Add to Wishlist

daarom bij jou in huis

  • Gratis verzenden boven €100,-
  • Aankopen standaard verzekerd tot €2.500,-
  • Gratis retourneren
  • Afhalen van ma t/m vrij 08:30 - 16:00 uur

Specificaties

Kleur

Bruin

Materiaal

Mango hout

Afmetingen (BxDxH)

135x35x55 cm

Zelf monteren?

Ja, eenvoudig

Omschrijving

Pascal is gemaakt van mango hout met een zandkleur finish. Het tv-meubel beschikt over 2 lades en 2 deuren. De spijlen op de de deuren geven dit meubel een ambachtelijke, maar zeer eigentijdse look. Heb je een televisie tot 55 inch? Dan is dit tv-meubel perfect!

Afmetingen
135x35x55 cm

Onderhoud: afnemen met een lichtvochtige doek.

Fan van de serie Pascal? Check de rest:

Klanten over HUUS.nl

Ina Meerman

Keurig verpakt en simpel in elkaar te zetten

Gisteren zijn mijn nieuwe meubels bezorgd door jullie.....en wou even zeggen dat ik er enorm blij mee ben. Aardige bezorger, alles keurig verpakt en heel simpel in elkaar te zetten. TOP!!!!

Sophie

Happy met hoekbank eleven

Erg happy met mijn hoekbank eleven. We hebben al een hele tijd, ongeveer anderhalf jaar en hij is nogsteeds super mooi en zit nog heerlijk.

Sanne van Hermelen

Goed opgelost

Het personeel is klantvriendelijk en de meubels worden snel geleverd. Tijdens de eerste levering is er iets niet helemaal goed gegaan. Gelukkig heeft (in dit geval) Ruby dit netjes opgepakt en afgehandeld. Nogmaals dank Ruby!